جزئیات خبر


سومین نشست هم‌اندیشی مدیرعامل شرکت بتن و ماشین رضوی با کارکنان این شرکت برگزار شد

سومین نشست هم‌اندیشی مدیرعامل شرکت بتن و ماشین رضوی با کارکنان این شرکت برگزار شد
1397/4/4

سومین نشست هم‌اندیشی مدیرعامل شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی با کارکنان این شرکت برگزار شد.

دکتر محمود عیدی؛ مدیرعامل شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی با اشاره به حضور 650 نفر از کارکنان و خانواده‌هایشان در این نشست گفت: در نشست هم‌اندیشی با کارکنان، تمامی نیروها و اعضای هیئت مدیره شرکت به همراه خانواده‌هایشان و همچنین دکتر مهدوی؛ معاون پشتیبانی، مالی و منابع انسانی مؤسسه سازمان اقتصادی رضوی حضور داشتند.
وی ایجاد انگیزه مضاعف و روحیه تعامل فی مابین مدیریت و همکاران شرکت را یکی از اهداف برگزاری نشست‌هایی از این دست عنوان کرد و افزود: علاوه بر این، می‌توان به تشریح امور جاری و سیاست‌های کاری شرکت برای همراهی بهتر همکاران و خانواده‌هایشان برای دستیابی به اهداف مذکور اشاره کرد.
عیدی درباره برنامه‌های این نشست صمیمی گفت: این مراسم در چند بخش عمده برگزار و با تلاوت قرآن آغاز شد و در ادامه با سرود ملی، صلوات خاصه حضرت رضا(ع) اجرای نمایش و... پیگیری شد.
وی ادامه داد: در بخش دوم نیز فیلم کوتاهی از دستاوردها و پروژه‌های در دست اقدام شرکت به نمایش حاضران گذاشته شد.
مدیرعامل شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی، تقدیر و تشکر از کارکنان این شرکت که در سال گذشته بازنشسته شده‌اند همراه با اهدای لوح تقدیر و هدیه را بخشی دیگر از برنامه‌های این نشست عنوان کرد.
عیدی ادامه داد: همچنین به فرزندان ممتاز کارکنان شرکت در مقاطع تحصیلی مختلف و به تعداد 8 نفر از همکاران که در نظام پیشنهادات حضور فعال داشته‌اند، جوایزی اهدا شد.
 27-97

نظر شما