جزئیات خبر


شاخص‌ترین اقدامات هلدینگ عمران قدس رضوی در سال 1396 تشریح شد

شاخص‌ترین اقدامات هلدینگ عمران قدس رضوی در سال 1396 تشریح شد
1397/1/15

مدیرعامل هلدینگ عمران سازمان اقتصادی رضوی شاخص ترین ترین اقدامات انجام شده توسط این هلدینگ در سال 1396 را تشریح کرد.
مهندس حسین رنجبران در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: عقد قرارداد و ابلاغ آن از طرف ستاد بازسازی عتبات عالیات در خصوص اجرای بخشی از کاشی سنتی نمای صحن حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها در نجف اشرف و همچنین امضاء تفاهم نامه برای ساخت بخشی از ساختمان های واقع در صحن حضرت عقیله سلام الله علیها در کربلای معلی، از جمله شاخص ترین اقدامات این هلدینگ به شمار می رود.
وی ادامه داد: این اقدامات به دلیل ورود به پروژه های ستاد عتبات عالیات در عراق و ورود به بازار ساخت ساز در این کشور، اهمیت بالایی برای هلدینگ عمران و قدس رضوی دارد.
رنجبران، عقد قرارداد و ابلاغ ساخت آزادراه قوچان چناران مشهد به صورت BOT (بهره برداری، ساخت و انتقال) را یکی دیگر از این فعالیت ها عنوان کرد و افزود: علاوه بر این، در سال گذشته قرارداد راه آهن گرگان مشهد نیز به صورت EPCF (طراحی و مهندسی، تامین، ساخت و تامین مالی) نهایی شد.
وی ادامه داد: این پروژه ها به دلیل ورود به پروژه های بزرگ به صورت فاینانس خارجی (EPCF) و BOT از اهمت بالایی برخوردار بوده است.
رنجبران درباره برنامه ها و اهداف این هلدینگ در سال 1397 گفت: در این راستا می توان به نهایی کردن قرارداد ستاد بازسازی عتبات عالیات در کربلای معلی، سرعت بخشیدن به عملیات اجرایی ساخت آزاد راه چناران - مشهد، آغاز عملیات اجرایی راه آهن گرگان - مشهد، ورود به مباحث مربوط به قرارداد راه آهن چابهار – زاهدان – مشهد و ... اشاره کرد.

 1-97

نظر شما