جزئیات خبر


دریافت لوح زرین انبوه‌ساز برتر سال 96 توسط شرکت بتن‌ و ماشین قدس رضوی

دریافت لوح زرین انبوه‌ساز برتر سال 96 توسط شرکت بتن‌ و ماشین قدس رضوی
1396/11/26

مدیرعامل شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی از کسب رتبه برتر و دریافت لوح زرین انبوه‌ساز برتر سال 1396 توسط این شرکت خبر داد.
دکتر محمود عیدی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این لوح از طرف کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران و در اجلاس سراسری انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران به عنوان بزرگترین گردهمایی فعالان ساختمانی کشور اعطا شده است.
وی ادامه داد: شرکت بتن و ماشین قدس رضوی در راستای تحقق منشور هفت گانه رهبر معظم انقلاب و همچنین عینیت بخشیدن به برنامه‌های استراتژیک خود، همچون گذشته با تلاش مضاعف در سایه الطاف امام هشتم به ساخت مجتمع‌های مسکونی خود ادامه داده است.
عیدی با بیان این که شرکت بتن و ماشین قدس رضوی با احداث و ساخت نزدیک به 400 واحد با کیفیت و قیمتی مناسب با زیربنای تقریبی 54 هزار متر مربع توانسته به عنوان شرکت شاخص و برتر انبوه‌ساز معرفی شود، افزود: این انتخاب مرهون استقبال کم نظیر خریداران و رضایت آن‌ها بوده است.
وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در ساخت واحدهای مسکونی توسط این شرکت گفت: طراحی فضاهای معماری مناسب و مفید عامه پسند با در نظر گرفتن حداقل فضای پرت و رعایت استانداردهای مربوطه، ساخت واحدهای مسکونی طبق ضوابط شهری و رعایت تمامی قوانین و مقررات ملی ساختمان ابلاغی توسط نظام مهندسی، استفاده از مصالح مرغوب و باکیفیت در سفت‌کاری و نازک‌کاری ساختمان به طوری که هیچگاه کیفیت فدای ظاهر و یا قیمت نشود و... از جمله این موارد به شمار می‌رود.
عیدی ادامه داد: همچنین می‌توان ضمانت واحدهای ساخته شده در خصوص موارد تحویلی از جمله تاسیسات برقی و مکانیکی در دوره‌های سالیانه متناوب، ارایه خدمات در زمینه نواقص احتمالی به وجود آمده در دوران بعد از تضمین برای کسب رفاه و رضایت بیشتر خریدار، بررسی و ریشه یابی نواقص احتمالی و اجرای اقدام اصلاحی در روند ساخت و ساز پیشِ رو را نام برد.
وی با تاکید بر لزوم رصد تکنولوژی‌های نوین و پیشرفت‌های جدید در ساخت و ساز بیان کرد: نتیجه این امر، به روز رسانی روش‌ها و مصالح به کار گرفته شده در این خصوص خواهد بود.
مدیرعامل شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی ادامه داد: این اهداف و اقدامات نه تنها در بلند مدت باعث اعتماد روز افزون خریداران شده، بلکه حتی در زمان رکود مسکن، تقاضا از عرضه سبقت داشته و باعث شده تا شرکت به دنبال افزایش ظرفیت ساخت و ساز خود باشد.
 446-96

نظر شما